SGK Tahmini Prim Sayınızı Öğrenmek İçin Lütfen Bilgileri Doğru Giriniz

Sosyal güvenlik kurumu tahmini prim gün sayısı sorgulama ekranın kullanarak tahmini prim gün sayılarınızı öğrenebilirsiniz. Aşağıda verilen formu kullanarak işe giriş tarihiniz ve işten çıkış tarihi bilgilerinizi girerek en doğru sonucu elde edebilirsiniz. Bilindiği üzere resmi olarak sgk hizmet dökümü e devlet üzerinden alınabilmektedir. Ancak çoğu zaman şifrenin kaybedilmesi ve şifreli giriş yapılamamasından ötürü sgk primleri resmi sayfadan öğrenilmeyebilmektedir. Bizler de kullanıcılarımız için bu sistemi aktif ederek tahmini sgk gün sayılarını öğrenebilmelerine olanak sağlamış bulunuyoruz.

SGK Prim Sayısı sorgulama Neden Önemlidir?

SSK prim gün sayısı sorgulama ve toplamda ne kadar prim gün sayısının olduğunu öğrenme işlemi özellikle primlerin düzenli bir şekilde yatırılıp yatırılmadığı ve emekli olabilmek adına ne kadar daha primin yatırılması gerektiği konusunda bilgiler vermektedir. bu sebeple çalışanların önemli bir kısmı rutin olarak TC olmadan SGK gün sayısı sorgulama işlemini gerçekleştirmektedirler. Şifreli ve şifresiz olarak yapılmakta olan bu işlemleri şifreli olarak yapmak için e devlet ssk gün sayısı öğrenme ekranına giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer şifreniz yok ise 4 tl karşılığında temin edebilirsiniz. Şifresiz olarak da sorgulama ekranımız üzerinden sizden istenen bilgileri sisteme girerek ssk sorgulama işleminizi sorunsuz olarak yapabilirsiniz.

Form Sayfamızdan Tahmini Prim Sayısı Nasıl Hesaplanır?

Form sayfasının doğru bilgi vermesi için;

---- Sigorta Başlangıç tarihiniz,
---- İşten ayrılış tarihiniz, eğer devam ediyorsanız bugünkü tarih,
---- Prim yatırmadığınız gün sayısı kısmına ise yıllar içerisinde çeşitli sebeplerle işe gitmediğiniz durumlarda priminizin yatmadığı süreler toplamını yazmanız gerekmektedir. Bu bilgiler sisteme girildikten sonra karşınıza tahmini toplam prim gün sayınız çıkacaktır.

Tahmini SGK Prim Gün Sayınızdan hangi bilgilere ulaşılabilmektedir?

---- Şimdiye kadar kaç günlük prim sayınız var,
---- Ne kadar daha çalışırsam veya kaç gün daha prim yatırma işlemi olursa emekli olabilirim bilgilerine ulaşılabilmektedir, Yine de BURADAN resmi siteye girişinizi yaparak sgk hizmet dökümünden toplam prim sayınızı öğrenebilirsiniz.

SGK HİZMET DÖKÜMÜ SORGULAMA

4A E devlet sgk hizmet dökümü gün sayısı sorgulama sayfasından emeklilik sorgulama yapabilir ve toplam prim gün sayınızı öğrenebilirsiniz.

SGK Sorgula Uzmana Sor