SGK BİLGİLENDİRME SİTESİ

Sosyal Güvenlik Kurumu'nun online vermiş olduğu hizmetler ile ilgili tüm ayrıntılara sitemizden ulaşabilirsiniz... Resmi siteler ile herhangi bir bağımız bulunmamaktadır. Asıl amaç kullanıcıların bilgilenmesidir.

Gizlilik Politikamız

www.sgkhizmetbilgisi.com sitemiz kullanıcıları üzerindeki gizlilik sorumluluğuna fazlasıyla sadık kalmaktadır. Sitemizde gezen, sorgulama yapan ve bilgi paylaşımında bulunan kullanıcılarımızım her biri bizim için önemli bir sorumluluktur ve kullanıcıların güvenli olarak içeriklerimizden yararlanması adına tüm önlemler alınmıştır. 

Sitemizde Log(Kayıt) Bulunmaz!!!

Sitemizde hiçbir amaçla veya hiçbir sebeple log kayıtları tutulmamaktadır. Ücretsiz ve şifresiz olarak yapılan sgk sorgulama hizmetlerinde kullanıcıların sağlıklı bilgiler alabilmesi adına yazılımlarımız uzman yazılımcılar tarafından sürekli geliştirilmekte ve kolay kullanım imkanı sunulmaktadır. Zaten kişisel bilgilerin kullanımı söz konusu değilken, bunun yanında mevcut hesaplama ve sorgulamalarda da log yani kayıt işlemi yapılmaz. Bu sebeple gönül rahatlığı ile sgkhizmetbilgisi sitemizde gezebilir sorgulama yapabilir ve sorularınızı gönderebilirsiniz. (Sorgulama modüllerine kendi adınızı yazmanıza gerek yoktur!)

Sitemizdeki Reklamlar

Sitemiz anasayfasında ve iç sayfalarda resmi google Adsense reklamları bulunmaktadır. Normal şartlar altında sitemizin genel yapısına uygun reklamlar gösterimdedir. Ancak girmiş olduğunuz İP numaralarından yapılan internet gezintilerinde uygun olmayan sitelere girişten ötürü cokies kaydı devreye girmekte ve bazı durumlarda bizimle ilgili olmayan reklamlar yayımlanabilmektedir. Bu anlamda bizim hiç bir sorumluluğumuz bulunmamaktadır. 

Resmi Bağlantılar

Web sitemiz kullanıcıların nitelikli bilgi elde edebilmesi adına bazı hizmetler için devletin resmi sitesine yönlendirme yapmaktadır. Yapılan yönlendirmelere tamemen kullanıcıların nitelikli bilgiler almasına yöneliktir. Ancak yine de güncellenen verilere yönelik olarak sitemiz hiç bir sorumluluk kabul etmemektedir. yönlendirme bağlantılarından sorun olması halinde tarayıcınızı kapatabilirsiniz. 

Sitemiz İçeriklerinin Kullanımı

www.sgkhizmetbilgisi.com sitemiz tamamen çalışan vatandaşlarımızın nitelikli bilgiler alabilmesi üzerine kurulmuş bir yapıdır. Sitemizde yayımlanan içeriklerin hiç bir kamu kurum ve kuruluşuyla ilgisi bulunmaz. Yapılan sorgulama hizmetleri paylaşılan içerikler  bilgi amaçlıdır. Sitemiz içerisindeki her türlü konunun, sorgulama sayfasının izinsiz olarak ya da kaynak gösterilmeden yayımlanması halinde avukatlarımızca gerekli takip başlatılacaktır. 

İletişim

www.sgkhizmetbilgisi.com sitesine yönelik olarak her türlü reklam verme, soru, görüş ve düşüncelerinizi bize facebook iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Her ne sebeple olursa olsun iletişim taleplerinize geri dönüş yapılacaktır.