SGK BİLGİLENDİRME SİTESİ

Sosyal Güvenlik Kurumu'nun online vermiş olduğu hizmetler ile ilgili tüm ayrıntılara sitemizden ulaşabilirsiniz... Resmi siteler ile herhangi bir bağımız bulunmamaktadır. Asıl amaç kullanıcıların bilgilenmesidir.

Hakkımızda

Sgkhizmetbilgisi.com Hakkında

SGK hizmet bilgisi sitemiz tamamen vatandaşlarımızın kullanımına sunulmuş ve herhangi bir kâr amacı olmayan 3 genç yazılımcı arkadaş tarafından kurulmuş bir hizmet sitesidir. Sitemiz üzerinden e devlet girişi olmadan şifresiz prim gün sayısı öğrenme, ne zaman emekli olurum uygulaması ile emeklilik yaşı öğrenme ve ödenmemiş prim gün sayılarına göre sgk borç sorgulama yapılabilmektedir. Modüllerimizden de anlaşılacağı üzere sitemizdeki veriler tamamen doğru bilgilere bağlı olarak doğru sonuç vermektedir.

Sorgulama Formları Nasıl Kullanılır?

Sgkhizmetbilgisi.com ekranı üzerinden şifresiz tc olmadan sosyal güvenlik sorgulamaları gerçekleştirebilmek son derece basit, sistemin sizden istemiş olduğu bilgileri en doğru şekilde sisteme girmeniz gerekiyor. İşe başlama tarihiniz, işe devam ediyorsanız bu günkü tarihiniz ve geçmişe yönelik yatırmadığınız toplam prim gün sayısı bilgilerini sisteme girdiğinizde sgk prim sayısını ve sgk borcunuzu kısa sürede öğrenmiş olacaksınız. Aynı şekilde ne zaman emekli olurum sayfasından da gerekli bilgiler girildikten sonra modül yaş hesaplaması işlemini yapmaktadır.

Sadece Sorgulama mı Yapacağız?

Ülkemizde özel sektörde, devlet kurumlarında ve kendi işini yaparak çalışma faaliyetinde bulunan 30 milyona yakın çalışan ve emekli vatandaşımız bulunmaktadır. Bunların sosyal güvenlik kurumuna bağlı yapmış oldukları sorgulama hizmetleri ve bilgi alma hizmetleri süreklilik arz etmektedir. Bu anlamda bizler sgkhizmetbilgisi.com sitesini yayına sunarak tamamen ücretsiz ve şifresi sgk sorgulama yapma imkanı sunuyoruz. Ayrıca  alanında uzmanlaşmış sgk çalışanları da sitemizde aktif olarak görev alarak sgk sistemi ile ilgili tüm sorularınızı cevaplandırmaktadırlar.  Kullanıcılarımız sitemiz üzerinden sadece sorgulama değil SGK mevzuatı ile ilgili bilgileri, çalışanların hukuki haklarının neler olduğu, sgk ile ilgili son dakika haberleri ve blog kısmından güncel sgk uygulamalarını takip edebilirsiniz.

Sgkhizmetbilgisi sitemiz genel anlamda 3 alanda hizmet sunmaktadır.

---- Bağkur

---- Emekli Sandığı (SGK)

---- SSK

Sitemiz Üzerinden Şifresiz Yapabileceğiniz Sorgulama İşlemleri

---- SGK Prim Gün Sayısı Öğrenme

---- SGK-SSK-Bağkur Emeklilik Yaşı Öğrenme

---- Ödenmemiş Prim Gün Sayısına göre SGK Borç Bilgisi

Sitemiz Üzerinden Yönlendirme veya Güvenlilir Kaynaklar ile Yapılan Sorgulamalar

---- Ne zaman emekli olurum uygulaması

---- Hizmet dökümü Sorgulama,

---- Genel Sağlık Sigortası

---- SGK Borç sorgulama bilgileri

---- SSK No Sorgulama,

---- Emeklilik Bilgileri,

---- Emeklilik Yaşı Hesabı,

---- Emekli maaşı hesaplaması

---- SGK işveren borç öğrenme

---- Bağkur hizmet dökümü,

---- Bağkur numarası Sorgulama,

---- Emekli sandığı hizmet bilgileri

---- SGK sicil no sorgulama

SGK Uzmanına Soru Sor Online Destek Al!!!

Sosyal sorumluluk projesi olarak hayata geçirilmiş olan sgkhizmetbilgisi.com sitemizin belki de en güzel taraflarından biri 7 gün 24 saat uzmana soru sorabileceğiniz ve Alo 170 danışma hattı gibi alanında kendini geliştirmiş özel sgk uzmanlarına sorular sorabilmeniz, cevaplarını da kısa süre içerisinde öğrenebilmenizdir. Sorularınız uzmanlar tarafından cevaplandırıldıktan sonra uzmana sorulan sorular sayfasından takip edilebilmektedir.

İletişim Bilgilerimiz:

Sitemiz ile ilgili Görüş, öneri ve eleştirileriniz için bize aşağıdaki e-posta adresinden ulaşabilirsiniz. sgkhizmetbilgisi@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Adres: Bakanlıklar Caddesi, Ilgın sok, No: 25 Çankaya/ANKARA

İlgili Sorumlu: Haydar Tekin